Hakkımızda
2020 yılında, %100 Türk sermayesi ile kurulan ve bu yapısını devam ettiren Wagen Car Rental, bugün bir çok noktada bulunan 300’den fazla aracı ile Türkiye’de günlük oto kiralama sektörünün takip edilen öncü kuruluşu konumuna gelmiştir. Her zaman en iyi hizmeti, en uygun fiyata ve en hızlı şekilde vermeyi amaç edinen Wagen Car Rental, Avrupa ve Amerika’daki sektörel gelişmeleri araştırıp inceleyerek ülke ve kendi kurumsal yapısına uygun projeler üretir. 
2018 yılında uygulamaya koyduğu Wagen Car Rental, Üyelik Sistemi projesi ile hızlı bir gelişme göstermiş ve bu proje ile fark yaratıp hizmet verdiği firma sayısını hızlı bir şekilde arttırmıştır. Müşteri memnuniyetini en önemli şirket ilkesi olarak gören Wagen Car Rental, hizmet kalitesi, araç çeşitliliği konusunda sektörün öncü kuruluşu olmuştur.
Sıra dışı yatırımları ve bu sektörde geliştirdiği pratik çözümleriyle tanınan Wagen Car Rental Oto kiralama ve Ekspres Servislerin bir arada yapıldığı araç kiralama istasyonları ile Türkiye’de ve dünyada bir ilki gerçekleşritmiştir. Bu proje maaliyet avantajı getirdiği gibi hizmet kalitesini de dünya standartlarının üzerine çıkarmıştır.
Ülkemizde olduğu kadar yurt dışında, özellikle gelişmekte olan komşu ülkelerde, yatırım yapmak için araştırmalara başlamış olup en kısa sürede bir Türk Markası olarak genç ve dinamik kadrosu ile dünyada en iyi konuma gelmeyi amaçlamaktadır.
Wagen Car Rental , bir Türk markası olarak, yapmış olduğu projelerini yurt dışında da ve özellikle gelişmekte olan komşu ülkelerde uygulamak için araştırmalara başlamış olup, en kısa sürede bir Türk Markası  olarak dünyada en iyi konuma gelmeyi amaçlamaktadır. 
whatsapp
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et